Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

Producent materiałów budowlanych Tadeusz Mucha i Synowie istnieje i działa na rynku od 1968 roku. Swój wizerunek buduje na takich fundamentach, jak: tradycja, solidność, ale i nowoczesność.

Producent materiałów budowlanych oferuje swoim klientom szeroki wybór materiałów budowlanych, które pozwolą wybudować dom od fundamentów po dach. Przez cały czas swego istnienia firma zdążyła wyrobić sobie dobre imię, a także opanować w bardzo dobrym stopniu produkcję elementów betonowych.

Firma stawia w dużym stopniu na to, aby wszystkie oferowane wyroby były ekologiczne i nie szkodziły zdrowiu. Dlatego też przekonuje do zastosowania keramzytu, który wytwarzany jest według receptur, które szanują środowisko naturalne i nie doprowadzają do jego zanieczyszczeń.

"Po prostu, dajemy towar najwyższej klasy, taki, jaki kupuje od nas jeden z developerów, którego realizowaną dewizą jest: budować tak, by za jakiś czas przyszedł po następne mieszkanie syn, a kiedyś później wnuk pierwszego klienta” - mówi Tadeusz Mucha prezes Wytwórni Materiałów Budowlanych Tadeusz Mucha i Synowie sp. Jawna.